117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Prázdninová činnost

Prázdninová činnost

Tisk

Letní pobytový tábor

Přes 20 let organizujeme na počátku července jeden až dva tunusy letních táborů. Vlastníme louku uprostřed Novohradských hor (nedaleko obce Malonty), kde na červenec vyroste letní tábor složený ze stanů týpí (zde všichni účastníci bydlí), několika hangárů (kuchyň, jídelna, sklad) a dalšího potřebného vybavení. Mezi lesy, loukami, u potoka trávíme dny plné dobrodružství. Celou atmosféru doplňuje celotáborová hra, často na indiánské téma. Nemáme zde elektřinu, pitnou vodu dovážíme z vesnice. Tyto aspekty vnímáme, jako důelžité pro náš tábor. Děti si musí vystačit s připraveným programem a sami se sebou, bez podpory počítačů, internetu, mobilních aplikací či rodičů.
Více informací o letním táboře je k nalezení v článku Chod tábora. Dokumentace z letních táborů - kroniky, články, fotografie jsou k nalezení v levé části v menu.

Letní příměstský tábor

V roce 2018, v návaznosti na Místní akční plán Prahy 3, do kterého jsme byli zapojeni, jsme začali organizovat i týdenní příměstský tábor. Poslední týden v srpnu se tak věnujeme dětem ve věkovém rozmezí 5 - 10 let, kteří s námi tráví dny plné her, vždy na určité zájmové, často pohádkové, téma. Dny trávíme v lesích a lesoparcích v Praze nebo blízkém okolí, vše doplňujeme zajímavými aktivitami, ze kterých si děti odnáší první velké zážitky.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner